poniedziałek, 19 marca 2012

Kup książkę i pomóź Kubusiowi

Gorąco polecam książkę pisaną miłością - miłością Babci do ukochanego wnusia. Przybliża ona świat autyzmu, pozwala nam go choć trochę zrozumieć. Ukazuje problemy dziecka ,,żyjącego za szybą" i jego rodziny. Książka jest niezwykła, czyta się ją bardzo szybko i z ogromnym zainteresowaniem. Uważam,że powinien przeczytać ją każdy rodzic,zarówno ten rygorystyczny, który niedocenia sukcesów własnego dziecka jak i ten uległy dla którego wymagania wobec dziecka są niczym ważnym. Kubuś pokazuje na własnym przykładzie jak ważne jest stawianie wymagań,ćwiczenia i ciągła praca. Bez niej nic by nie osiągnął.
Babcia Gosia o książce:

MOJA KSIĄŻKA… O KUBUSIU I DLA NIEGO .Nie, to nie jest dzieło .To prosty przekaz emocji jak trwać ,konfrontując życie u boku dziecka z zaburzeniem. Skromny druk . Może tylko treść zaciekawi czytelnika. Treść, to spisanie myśli w formie pamiętnika. To KRZYK o tolerancję wobec INNOŚCI !!!
Książka ma 290 stron .Koszt jednego egzemplarza – 27 złote wraz z przesyłką .Zamówienie – poprzez kontakt mailowy babcia-gosia11@wp.pl Zamawiający- przytoczy dane do wysyłki, ja wskażę numer konta do wpłaty.
Dziękuję za zainteresowanie, zakupienie…Za wszystko.
Napisałam książkę celem zabezpieczenia Kubusia w środki na Jego leczenie. Słabnę sama coraz bardziej.Za czas jakiś i mnie może zabraknąć..Co wtedy?? Skąd dzieci będą czerpały finanse na terapie, leki, porady specjalistów?? Pytanie, które nie pozwalało żyć spokojnie …żyć jeszcze… tu i teraz…Pozostawiam po sobie jakiś ślad . Wierzę, że za czas jakiś Kubuś odczyta ten przekaz. Wierzę, że zrozumie jak bardzo jego kocham. WTEDY- TERAZ - ZAWSZE.
Blog Babci Kubusia: http://pokochajciekubusia.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz