wtorek, 1 marca 2016

Zostań gościem w świecie Justynki

Mam na imię Justyna. Urodziłam się 23 listopada 2006 roku. Zdiagnozowano u mnie autyzm, epilepsję i znaleziono w moim mózgu zmiany torbielowate.
Niepełnosprawność Justynki jest trudna do pojęcia, zaburzeń ze spektrum autyzmu nie da się łatwo wytłumaczyć. Justyna, aby mogła uzyskać samodzielność – w każdym tego słowa znaczeniu – musi być wspomagana działaniami rehabilitacyjnymi, pedagogicznymi, logopedycznymi.
Bardzo ważne również są systematyczne pobyty na turnusach rehabilitacyjnych. Celem turnusów jest wspieranie rozwoju dziecka w sferze poznawczej, emocjonalnej, a także ruchowej. W przypadku Justyny najważniejsza jest regularna i systematyczna rehabilitacja w ośrodkach, w miejscu zamieszkania, zajęcia w domu. Niestety, na rehabilitację refundowaną przez NFZ trzeba czekać wiele miesięcy, więc ćwiczy przede wszystkim w ośrodkach prywatnych, a dobry, „wieloprofilowy” turnus to koszt rzędu 6.000 zł. Roczny koszt rehabilitacji Justyny to kwota od 25.000 do 30.000 zł/zajęcia z psychologiem, pedagogiem, logopedą, zajęcia Integracji Sensorycznej, ozonoterapia ząbków, dieta i suplementy, turnus rehabilitacyjny. Rehabilitacja to długoterminowy i bardzo kosztowny proces, mama dziewczynki sama nie jest w stanie sprostać kosztom, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc.

Przekaż 1% podatku
W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
12197 Wiącek Justyna

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.
Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

Tytułem:
12197 Wiącek Justyna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia


Informacje pochodzą z bloga Justynki, do którego czytania zachęcam: http://www.pomocdlajustynki.pl/
oraz ze strony Justynki fundacji: http://dzieciom.pl/podopieczni/12197

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz