wtorek, 1 marca 2016

Życie z dodatkowym chromosomem

Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc, wsparcie finansowe w leczeniu i rehabilitacji Michała Grala, który urodził się z Zespołem Downa. Choruje też na astmę oskrzelową, ma alergię, niedoczynność tarczycy, kamicę woreczka żółciowego oraz niezborność nadwzroczną obu oczu drugiego stopnia. Jego rekonwalescencja jest bardzo kosztowna.
Michaś pomimo choroby jest dzieckiem pogodnym, spokojnym, lubiącym towarzystwo dzieci i zabawy z nimi. Ma opóźniony rozwój mowy, jeszcze nie mówi dobrze. Chłopiec jest pod opieką endokrynologa, pulmonologa, gastrologa, neurologa i okulisty w mieście, które położone jest około 70 km od miejsca zamieszkania. Jego mama jeździ z synem na rehabilitację, podczas której chłopiec robi postępy. Ma również zajęcia z logopedą i psychologiem.

Mama chłopca pisze ,,Aby pozyskać środki na rehabilitacje i leczenie Michałka, wysyłam apele o pomoc wsparcie finansowe do wielu firm urzędów. To nie jeden, dwa apele, ale często setki apeli miesięcznie ! Na każdą kopertę trzeba nakleić znaczek za 2 zł. Aby wysłać 300 listów potrzeba około 600 zł. miesięcznie... Koszty znaczków i kopert przekraczają możliwości finansowe , dlatego zwracam się do Was z prośba o pomoc. Dla Ciebie to tylko 2 zł... Dla Michałka to jeden wysłany apel więcej szans na dodatkową rehabilitację.
Tak nie wiele potrzeba by wywołać uśmiech na twarzy Michałka.
Jeżeli ktoś może,chce i ma możliwość przeprowadzenia akcji koperta i znaczek dla Michałka, wśród swoich znajomych,w pracy, szkole to proszę pomóżcie nam. Możecie też zrobić to indywidualnie,każdy od siebie po prostu kupując kopertę i znaczek i wysyłając w kopercie do Michałka na adres podany na plakacie.Dla Was to nie wiele , a dla Michałka to dużo.
BARDZO DZIĘKUJĘ W IMIENIU MICHAŁKA I SWOIM"


Przekaż 1% podatku
W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
8099 Gral Michał
Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp
Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytułem:
8099 Gral Michał darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Informację pochodzą ze strony Michałka w fundacji: http://dzieciom.pl/podopieczni/8099Brak komentarzy:

Prześlij komentarz